91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Wtorek, 21.03.2023 r.
Imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj

„Gdy jesteś tu" to singiel zapowiadający nowy album wokalisty  Łukasza Zagrobelnego, który ukaże się w 2016 roku. Autorem tekstu i muzyki do piosenki jest Ania Dąbrowska, która również wraz z Bogdanem Kondrackim wyprodukowała utwór.

Singlowa piosenka "To nie mój czas" zapowiada drugi solowy album Marcina Kindla, muzyka, producenta i kompozytora, którego znamy ze współpracy z wieloma polskimi artystami. W utworze pojawia się wspaniały gość. A jest nim Neil Taylor - wieloletni gitarzysta Robbiego Williamsa!

Po wylansowaniu takich hitów jak: „Dach”, „Możesz wszystko” czy „Na pewno”, Tabb & Sound'n'Grace serwują nowy przebój pt.: "Nadzieja". To wyjątkowa piosenka, pokazująca nieco inne oblicze chóru.
Piosenka pochodzi z płyty „ATOM”, która w grudniu uzyskała już status PLATYNY i spotkała się z pozytywnym odbiorem zarówno fanów, jak i krytyków muzycznych. Z tego wydawnictwa pochodzą również wyżej wymienione przeboje, które przez wiele tygodni były najczęściej granymi polskimi piosenkami w stacjach radiowych, bijąc rekordy sprzedaży digitalnej; i dzięki którym projekt zdobył wiele nagród m.in. Eska Music Awards - za radiowy debiut roku.

Kolejna odsłona Moniki Lewczuk i zupełnie nowe oblicze. Po sukcesie nostalgicznego, debiutanckiego singla "#TAM TAM" artystka postanowiła wydać nowy, dynamiczny utwór. "Zabiorę Cię stąd" to nowoczesna popowa piosenka, nawiązująca klimatem do melodyjnych piosenek w stylu house połowy lat 90-tych. Za produkcję singla odpowiada Rafał Malicki (Mosqitoo, Marina, Hey). Tekst Monika napisała wspólnie z Budyniem (Brodka, Natalia Nykiel). Masteringiem ponownie zajął się legendarny Tom Coyne (Adele, Disclosure).

CLEO, jedna z najpopularniejszych obecnie polskich wokalistek, do niedawna związana z producentem Donatanem, podpisała nowy kontrakt płytowy.
Artystka rozpoczęła współpracę z firmą Universal Music Polska i zapowiada wydanie swojego pierwszego solowego albumu w 2016 roku. Pierwszym zwiastunem nowej płyty CLEO jest singiel „Zabiorę nas”.