91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Niedziela, 14.08.2022 r.
Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

15 sierpnia Pelplin uczci swojego Patrona - św. Bernarda.

Okno live

Świadectwa z rannego wejścia pielgrzymów na Jasną Górę

Materiał audio wideo

14 sierpnia w Tczewie odbędzie się “Spacer różańcowy ze św. Maksymilianem” w intencji mieszkańców. 


Intencją organizatorów jest zwrócenie uwagi mieszkańców na to - dokąd zmierzają, jak żyją. Dlatego uczestnicy tego wydarzenia pójdą w niewielkich grupkach, z szeptaną modlitwą różańcową przez różne części miasta by dotrzeć na godz. 20 do kościoła pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego i tam uczestniczyć w nabożeństwie ku czci patrona tego dnia i wysłuchać konferencji ks. Bartłomieja Labudy.

O godz. 21 odprawiona zostanie msza św.

- Można włączyć się w ten różaniec z dowolnego punktu Tczewa, a z dwóch kościołach tczewskich – NMP Matki Kościoła oraz Podwyższenia Krzyża Świętego o godz. 19 nastąpi rozesłanie na “Spacer z różańcowy ze św. Maksymilianem” wraz z błogosławieństwem - zapowiada ks. Kamil Sobiech.

Spacer z różańcem w Tczewie 14.08.2022 zaproszenie:

 

W Collegium Marianum w Pelplinie trwają 15-dniowe Rekolekcje Oazy Nowego Życia I stopnia dla rodzin organizowane przez "Domowy Kościół" Ruchu Światło-Życia.

W środę, 10 sierpnia 2022 r. w Domu Formacyjnym Diecezji Pelplińskiej w Bysławku odbyły się uroczystości odpustowe ku czci św. Wawrzyńca. 

W kościele filialnym w Kulicach (parafia Nowa Cerkiew k/Pelplina) 9 sierpnia w 80. rocznicę męczeńskiej śmierci uczczono współpatronkę Europy św. Teresę Benedyktę od Krzyża.