91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Wtorek, 21.03.2023 r.
Imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj

DATA PREMIERY: 8 lipca 2016
WYTWÓRNIA PŁYTOWA: MEMBRAN / D.S.E./Fonografika

DEBIUTANCKI ALBUM WSCHODZĄCEJ GWIAZDY MUZYKI SOUL.

Hollie Stephenson to 19-letnia piosenkarka i autorka piosenek wyróżniająca się wśród swoich rówieśników ze świata muzyki. Odkrył ją Dave Stewart, gwiazda zespołu Eurythmics, który jest także jej managerem i producentem. Odkąd Hollie skończyła trzy lata, była zafascynowana jazzem, bluesem i soulem. Jest to pasja, która w pewien sposób tłumaczy oszałamiającą jakoś jej zdolności wokalnych. Hollie połączyła, przepuściła przez filtr swojej osobowości i odświeżyła styl wspaniałych, ikonicznych artystów sprzed ery muzyki pop i rock – niesamowicie odradzają się oni w jej muzyce.

Gatunek: Elektronika
Label: Warner Music Central Europe
Premiera: 25.09.2015r.

Drugi album Robina Schulza, jednego z najpopularniejszych obecnie didżejów w Europie. Niemiec zyskał popularność za sprawą przebojowego „Prayer In C”. Album „Sugar” promuje piosenka o tym samym tytule. Wokale w kawałku Robin powierzył 19-letniemu utalentowanemu Kanadyjczykowi Francesco Yatesowi, którego zdążyli już pochwalić za możliwości wokalne Pharrell Williams i Justin Bieber.

Label:    Sony Music Poland
Strona wytwórni:    http://www.sonymusic.pl
Data premiery:    2015-10-16

Jean-Michel Jarre jest jedną z najważniejszych i najbardziej wpływowych postaci w muzyce elektronicznej, a jego nowa płyta zatytułowana: „Electronica Part 1: The Time Machine”, to według samego artysty, najambitniejszy projekt w karierze i opowiada jego osobistą historię o muzyce elektronicznej.

Label:    Sony Music Poland
Strona wytwórni: http://www.sonymusic.pl
Data premiery:    2015-12-04

Kolekcja ‘The Ties That Bind: The River Collection’ to upamiętnienie jednego z najlepszych albumów Bruce'a Springsteena - dwupłytowego krążka 'The River', jaki ukazał się 17 października 1980 roku i dotarł do 1. miejsca listy przebojów Billbaord TOP 200. Zawiera 52 utwory na 4 płytach CD – a także 4 godziny niepublikowanych materiałów video na 3 płytach DVD (albo 2 dyskach Blu-Ray).

Label: Parlophone
Premiera: 04.12.2015r.

Brytyjska grupa Coldplay wydała siódmą płytę studyjną. Następca znakomitego albumu "Ghost Stories" z wiosny 2014 roku, nosi tytuł "A Head Full Of Dreams", zaś jego premiera miała miejsce 4 grudnia 2015 roku. Na płycie można usłyszeć wspaniałych gości.