91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Wtorek, 21.03.2023 r.
Imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj

Drogi Słuchaczu!

Jeśli tu wszedłeś, zapewne lubisz słuchać Radia Głos. Czujesz, że nasze Radio różni się czymś od innych radiostacji… Chciałbyś, aby było więcej ciekawych audycji, dobrej chrześcijańskiej muzyki a same radio rozwijało się i powiększało swój zasięg?

Opowiemy Ci teraz, jak wygląda aktualna sytuacja Radia i co robimy, aby ją poprawić. Nasze Radio funkcjonuje głównie dzięki dotacjom z kurii diecezjalnej. Środki te są jednak ograniczone i niestety nie wystarczają aby pokryć wszystkie aktualne potrzeby i koszty. Dobrą wiadomością jest to, że rozwija się potencjał reklamowy Radia. 

Jest to oznaka dobrego trendu i daje nadzieję na przyszłość, aczkolwiek tempo zdobywania nowych reklamodawców jest jeszcze za małe aby przełożyło się na znaczące dofinansowanie radia. Mając duży potencjał i tylu wiernych słuchaczy postanowiliśmy podjąć współpracę właśnie z WAMI!

W ramach planu powstał Bank-Słuchaczy. Przychody Radia Głos zostaną zdywersyfikowane poprzez budowę grupy słuchaczy systematycznie wspierających to dzieło za pomocą honorowego, comiesięcznego abonamentu. Ta idea stara jak świat sprawdza się w chrześcijańskich mediach na całym świecie i pozwala im na swobodne funkcjonowanie bez ukrywania swojej tożsamości oraz rezygnacji z otwartego głoszenia Ewangelii. Przekazując co miesiąc nawet niewielką kwotę umożliwiasz nam zakup nowoczesnego sprzętu oraz przeprowadzenie profesjonalnych szkoleń dla naszego zespołu.

Razem na pewno uda się nam zrealizować cel - chcemy doprowadzić do  większej samodzielności finansowej oraz znaczącej profesjonalizacji Radia. Skoro Ksiądz Biskup Diecezjalny pobłogosławił naszym planom, mamy odwagę działać i prosić Cię o współpracę.

Pamiętaj o tym, że twoja pomoc ma dla nas realne znaczenie, nawet jeśli miało by to być kilka złotych miesięcznie. Dlaczego? Ponieważ ludzi dobrej woli takich jak Ty jest znacznie więcej :)

 

Zachęcamy do złożenia deklaracji honorowego abonamentu.

Następnie prosimy o ustawienie stałego zlecenia przelewu:

Bank Spółdzielczy w Skórczu o/Pelplin

Nr konta: 33 8342 0009 2000 2150 2000 0001

Tytułem: Darowizna Radio Głos


Jesteś chrześcijańskim przedsiębiorcą i chciałbyś przeznaczyć część swoich dochodów na dzieło nowoczesnej ewangelizacji radiowej?

Cieszymy się,  że chcesz nam pomóc. Zróbmy to z obopólną korzyścią!

Zapraszamy Cię do skorzystania z możliwości reklamy na falach:

- 91,4 FM w Pelplinie na Kociewiu

- 94,2 FM w Szymbarku na Kaszubach

- 97,1 FM w Chojnicach


Ty pomagasz nam – my pomożemy Tobie.

Dla przedsiębiorców zgłaszających się za pośrednictwem inicjatywy "Bank Słuchaczy Radia Głos" mamy specjalną ofertę.

 

Z reklamy w Radiu Głos skorzystali już:

POLMLEK   MelerZamek GniewRąbała 

HyundaiEKB