91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Sobota, 29.03.2025 r.
Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

5 i 12 marca 2025 roku gościliśmy w studiu Radia Głos, w audycji "Gość poranka" Joachima Choinę, historyka ze Starogardu Gdańskiego.

"Gościem Poranka" w Radiu Głos był dziś, 20 lutego prof. dr hab. med. Paweł Zagożdżon, specjalista psychiatrii w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. 

W audycji "Gość Poranka" rozmawialiśmy dziś, 17 lutego z Michałem Kuźmińskim z dyrektorem operacyjnym (COO) w firmie MUSCAT.

Gościem poranka Radia Głos w poniedziałek, 20 stycznia, we wtorek, 28 stycznia oraz 7 lutego był historyk, Joachim Choina. Rozmowa dotyczyła przypadającej, w tym roku 1000. rocznicy koronacji Bolesława Chrobrego i powstania Królestwa Polskiego. To ważny moment w historii naszego kraju, który przypomina o początkach polskiej państwowości. 

Na antenie Radia Głos, w audycji "Gość Poranka" rozmawialiśmy dziś, 5 lutego z dr hab. Juliuszem Raczkowskim, prof. Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz ks. Krystianem Feddkiem, dyrektorem Kociewskiego Centrum Kultury i Muzeum Diecezjalnego w Pelplinie.

Gościem poranka w Radiu Głos we wtorek, 4 lutego oraz w poniedziałek, 10 lutego był Kazimierz Smoliński, poseł Prawa i Sprawiedliwości.

W radiu Głos, w audycji "Gość Poranka" rozmawialiśmy dziś, 31 stycznia z  Maciejem Ciechanowskim, psychodietetykiem.

W Dniu Babci i Dziadka, dzięki wspólnym działaniom policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim oraz przedszkolaków z Publicznego Przedszkola w Rokocinie, seniorzy spędzili wyjątkowy, a co najważniejsze, bezpieczny dzień. 

Policjanci wraz z najmłodszymi mieszkańcami Kociewia postanowili przybliżyć babciom i dziadkom zagrożenia, które mogą ich spotkać na co dzień, a także przekazać cenne porady prewencyjne. Dzieci, pełne entuzjazmu i radości, wręczyły seniorom pięknie pokolorowane laurki, na których umieszczono wierszyk zawierający porady dotyczące oszustw typu "na wnuczka" oraz bezpieczeństwa w sieci.

Wnuki za pośrednictwem umieszczonego na laurkach wiersza, apelowały do swoich dziadków: