91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Niedziela, 02.10.2022 r.
Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil

Po wylansowaniu takich hitów jak: „Dach”, „Możesz wszystko” czy „Na pewno”, Tabb & Sound'n'Grace serwują nowy przebój pt.: "Nadzieja". To wyjątkowa piosenka, pokazująca nieco inne oblicze chóru.
Piosenka pochodzi z płyty „ATOM”, która w grudniu uzyskała już status PLATYNY i spotkała się z pozytywnym odbiorem zarówno fanów, jak i krytyków muzycznych. Z tego wydawnictwa pochodzą również wyżej wymienione przeboje, które przez wiele tygodni były najczęściej granymi polskimi piosenkami w stacjach radiowych, bijąc rekordy sprzedaży digitalnej; i dzięki którym projekt zdobył wiele nagród m.in. Eska Music Awards - za radiowy debiut roku.


"„ATOM” jest to płyta dla ludzi pozytywnych, od ludzi pozytywnych. Nie opowiada o chodzących ideałach, bohaterowie w tekstach popełniają błędy, jednak nie poddają się, wyciągają lekcje, a porażki przekuwają w zwycięstwa, szczególnie to najważniejsze - nad samym sobą. Ten album ma być zastrzykiem dobrej energii, przypomnieniem, że warto być wdzięcznym, warto określić w życiu właściwe priorytety, warto mu zaufać. Mówi o mocy, jaką nosimy w sobie, jako wspólnota - co jest nawiązaniem do idei chóru, ale też o indywidualnej mocy drzemiącej w każdym z nas. To tak, jakby ktoś pukał do ciebie z przesłaniem: Hej, masz TO w sobie i TO czeka na odkrycie. To może być miłość, pasja, wiara, siła, nadzieja - co wybierzesz. Jeśli miałabym wybrać tylko jedną z dziesiątek fraz, jakie tworzą debiut Tabb / S&G, to byłoby to: „tak samo ważny dąb, jak łupina, wokół nikogo się nie kręci świat, jedyne, co dziś masz, to ta chwila, bądź jak ptak" – pisze Patrycja Kosiarkiewicz, autorka tekstów na płytę „ATOM”.

https://www.facebook.com/soundngrace
https://www.facebook.com/TabbOfficial
http://www.gorgo.com.pl