91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Środa, 28.09.2022 r.
Imieniny: Marek, Wacław

Kolejna odsłona Moniki Lewczuk i zupełnie nowe oblicze. Po sukcesie nostalgicznego, debiutanckiego singla "#TAM TAM" artystka postanowiła wydać nowy, dynamiczny utwór. "Zabiorę Cię stąd" to nowoczesna popowa piosenka, nawiązująca klimatem do melodyjnych piosenek w stylu house połowy lat 90-tych. Za produkcję singla odpowiada Rafał Malicki (Mosqitoo, Marina, Hey). Tekst Monika napisała wspólnie z Budyniem (Brodka, Natalia Nykiel). Masteringiem ponownie zajął się legendarny Tom Coyne (Adele, Disclosure).

Reżyserem klipu jest Alan Kępski, współpracujący z największymi polskimi artystkami, tj.: Edytą Górniak, Eweliną Lisowską czy Sarsą.

Monika Lewczuk ma na swoim koncie debiutancką EP-kę "#BYĆ TAM". Artystka nie tylko śpiewa, ale również sama komponuje i pisze teksty piosenek. Jej inspiracje muzyczne nie ograniczają się do jednego nurtu. Fascynują ją nowoczesne numery "Years & Years", oldschoolowe piosenki Abby i operowe arie w wykonaniu Andrea Bocellego. Odkopywanie zapomnianych brzmień i łączenie ich z nowoczesną formą tworzą nową jakość, którą usłyszymy w piosenkach Moniki.