91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Sobota, 25.06.2022 r.
Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Trwają zapisy na rekolekcje z o. Antonello Cadeddu - misjonarzem z Brazylii, które odbędą się w dniach od 17-19.07.2015 w Chojnicach na Hali OSiR przy Parku Wodnym.

 

Do zapisów nie trzeba specjalnie nikogo zachęcać, gdyż wielu ludzi, którzy przeżyli rekolekcje z o. Antonello tęsknią za następnymi. 

Ten prosty i pełen entuzjazmu Bożego kapłan, swoją postawą i radosnym głoszeniem Słowa Bożego  zaraża słuchających miłością i zaufaniem w Bożą opatrzność i Boże Miłosierdzie. Jego głoszenie nie jest pustosłowiem, gdyż Pan potwierdza jego słowa łaską nawróceń, uzdrowień, dotyka serca miłością i żalem za grzechy. Owoce jego posługiwania i ewangelizowania są widoczne.

Zapisy pod linkiem: http://odnowachojnice.wix.com/odnowachojnice#!zapisy-rekolekcje/chc6

 


 

Ks. Antonello Cadeddu – jest włoskim kapłanem, który wraz z ks. Enrique Porcu wyjechali do Brazylii, by tam wśród najbiedniejszych mieszkańców faveli głosić Ewangelię  i  podejmować uczynki  miłosierdzia. Kapłani ci prowadzą wspólne życie z ludźmi najbardziej opuszczonymi: z bandytami, dealerami narkotyków, prostytutkami. Nocują  razem z nimi na  ulicy, żeby zabierać ich do  prowadzonych przez nich domów i głosić im miłość Boga. Ofiarowują im przede wszystkim słowo Boże i moc Ducha Świętego. 

W 2000 r. powołali do życia katolicką wspólnotę Przymierze Miłosierdzia. Swoją posługą księża Antonello i Enrique udowadniają, że kiedy wkracza w naszą codzienną rzeczywistość  wiara, moc  Ducha  Świętego, prawdziwa  miłość do Jezusa,  wtedy w krótkim czasie dzieją się prawdziwe cuda. Jezus uzdrawia, leczy, daje nowe życie, daje miłość, wskrzesza. Są oni żywymi świadkami, że ewangelizacja sprowadza się do wprowadzania Jezusa w życie danej osoby. A Jezus sam się troszczy o daną osobę dokonując w jej życiu cudu przemiany serca, odnowienia umysłu, nawrócenia czy uzdrowienia.

Wspólnota Dzieciątka Jezus z Chojnic zaprasza na wspólne przeżywanie tych szczególnych rekolekcji z udziałem o. Antonello.

Informacje na stronie: http://odnowachojnice.wix.com/odnowachojnice