91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Środa, 08.02.2023 r.
Imieniny: Piotr, Jan, Hieronim

Radio GłosZ okazji 100-lecia powstania Parafii p.w. św. Józefa w Tczewie w dniach 5-7 czerwca 2015 r. odbędą się warsztaty liturgiczno – muzyczne, poświęcone Patronowi naszej parafii św. Józefowi. Warsztaty poprowadzi kompozytor p. Jakub Tomalak oraz zaproszeni goście.

 

 

Trzydniowe warsztaty uwieńczone zostaną uroczystą Mszą św. dziękczynną za 100 lat istnienia naszej Parafii. Msza św. zostanie odprawiona 7 czerwca o godz. 18.00 pod przewodnictwem księdza Biskupa Wiesława Śmigla. Po Mszy św. odbędzie się „Misterium o św. Józefie” skomponowane przez p. J. Tomalaka z towarzyszeniem aktorów oraz orkiestry.

                           

                                                                 

Plan Warsztatów

Miejsce: Zespół Szkół Ekonomicznych Tczew , ul. Gdańska 17

Rozpoczęcie: 5 czerwca 2015 (Piątek) godz. 10.00

(grafik pozostałych dni podamy na miejscu)

Zakończenie: 7 czerwca 2015 (Niedziela) Mszą Św. o godz. 18.00 oraz „Misterium o św. Józefie”. (zakończenie około godz. 20.30)

 

Zapisy i wszelkie pytania dotyczące warsztatów prosimy kierować na adres mailowy:

Bożena  Kępka

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.