91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Niedziela, 16.01.2022 r.
Imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard

"Wydział Teologiczny UMK oraz Fundacja "Pro Futuro Theologiae" zapraszają  na II Cecyliański Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej skierowany do schol i zespołów wokalnych działających przy parafiach diecezji toruńskiej, włocławskiej, płockiej oraz pelplińskiej.

Pragniemy w ten sposób uczcić patronkę muzyki kościelnej, św. Cecylię, nawiązując do bogatej, pomorskiej tradycji obchodów tego święta, ale także zachęcić dzieci do aktywnego uczestnictwa w życiu muzycznym Kościoła.

Prosimy Czcigodnych Księży Proboszczów o przekazanie informacji o przeglądzie, który odbędzie się 19 listopada 2016 roku na Wydziale Teologicznym UMK w Toruniu. Gościem specjalnym tegorocznej edycji będzie ks. bp Antoni Długosz.  Więcej informacji, regulamin oraz karta zgłoszeniowa na www.teologia.umk.pl. Zgłoszenia należy dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do 7 listopada 2016 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na adres:

 

Wydział Teologiczny UMK ul. Gagarina 37 87-100 Toruńz  dopiskiem na kopercie "II Cecyliański Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej”