91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Niedziela, 16.01.2022 r.
Imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard


Drodzy Kapłani, Liderzy, Członkowie Grup, Wspólnot
 i środowisk charyzmatycznych!

 

            W imieniu naszej wspólnoty przesyłamy Wam, Siostry i Bracia serdeczne pozdrowienia i życzenia dobrego wypoczynku w czasie urlopów i wakacji, oraz pragniemy Was zaprosić  do  udziału w Konferencji „DOKĄD DUCH ŚWIĘTY PROWADZI KOŚCIÓŁ”, którą poprowadzi  ks. dr Peter Hocken w dniu 15 października 2016 r w naszej parafii.

Pragniemy spojrzeć na to, co dziś Duch Święty mówi i czyni w Kościele z nieco szerszej perspektywy, jaką niewątpliwie posiada zaproszony przez nas Gość, kapłan Kościoła katolickiego działający na rzecz Nowej Ewangelizacji, znany na całym świecie nauczyciel, wykładowca, teolog, ekumenista, od wielu lat związany z Odnową Charyzmatyczną, Ks. dr Peter Hocken, świadek wiary, otwarty na działanie Ducha Świętego, który ufa Miłosiernemu Bogu. 

 

Przed Złotym Jubileuszem Odnowy Charyzmatycznej pragniemy przyjrzeć się roli naszych Wspólnot w Kościele i szukać czystych, jednoczących dróg w realizacji Jego woli.   

 

Życie wielu z nas zostało przemienione działaniem Bożej łaski miedzy innymi we wspólnotach charyzmatycznych, dlatego pełni wdzięczności za dobroć Boga będziemy chcieli prosić o jeszcze większe zaangażowanie dla głoszenia dzieła Jezusa Chrystusa i odnowienia naszego ducha w trosce o Boże Królestwo (por. Mt 6,33) oraz modlić się o światło Ducha Świętego dla wspólnot, parafii, miejsc w których żyjemy i służymy, abyśmy prowadzeni Jego mocą zmierzali we właściwym kierunku.

Chcemy wznieść się ponad to, co lokalne, aby dostrzec wielki plan Boga, Jego odwieczną mądrość w kierowaniu swoim ludem i oddać Mu chwałę i uwielbienie.

            

 Serdecznie zapraszamy do działu w konferencji i już teraz prosimy Was, kochani o modlitwę, aby Bóg pobłogosławił nas wyjątkowym czasem wspólnego spotkania ludzi żywej wiary w Jezusa Chrystusa.

 

Informacje, oraz zapisy na stronie  www.odnowachojnice.pl  

 

                                                                                                         Wspólnota  SYJON

                                                                                               wraz ze swoim duszpasterzem

                                                                                                   ks. dr. Januszem Chyłą

                                                                                     Proboszczem Parafii MBKP w Chojnicach