91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Poniedziałek, 06.02.2023 r.
Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia

Michał Nitkowski Radio Głos Wiedza zbędna i niezbędna – są na tym świecie rzeczy, które warto wiedzieć. Z wielu zdajemy sobie sprawę, ale być może nigdy nie zastanawiamy się od czego zależy kolor papryki albo dlaczego Japończycy żyją dłużej niż Polacy? Odpowiedzi na niektóre pytania nie będą rewolucyjne, a być może wiele z nich otworzy oczy na często pomijane sprawy. Podobno nie ma głupich pytań, a kto pyta nie błądzi. W audycji „Wiedza zbędna i niezbędna” z pewnością padnie masa pytań, które nie pozostaną bez odpowiedzi. Zachęcam do słuchania w każdą środę o godzinie 15.20. Michał Nitkowski

 

Michał Nitkowski - Od urodzenia Kociewiak z krwi i kości. Miłośnik pomorskiej przyrody i przemierzania nieprzetartych szlaków. Urodzony w Gniewie, wychowany w Kolonii Ostrowickiej.
Zawodowo najchętniej zajmuje się reportażem. Zwłaszcza spotkania z pasjonatami sprawiają mu największą satysfakcję. Ponadto miłośnik historii, językoznawstwa i wędkarstwa. Spotkania ze starymi znajomymi, jak i z nowopoznanymi zawsze traktuje jako inspirację.

 

Walory cytryny


Ostra papryka