91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Sobota, 25.06.2022 r.
Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Artykuł sponsorowany

Timberland to marka modowa, która w latach 60-tych XX wieku zaczynała od produkcji butów. Gdy odniosła na tym polu sukces, zaczęła poszerzać swoją ofertę o odzież dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci, a ponieważ i tu świetnie sobie radziła, nie poprzestała na tym. Na rynek trafiły jej akcesoria – ich gama obejmuje szereg propozycji, od plecaków po okulary. I to właśnie te ostatnie okazały się przebojem -  chętnie wybierają je mężczyźni na całym świecie. Może dołączysz do tego grona? Oto powody, dla których warto się nimi zainteresować.

Okulary Timberland – solidnie przemyślane dodatki

Okulary Timberland powstały na bazie tej samej filozofii, co wszystkie inne produkty marki. Jest ona prosta – „dajmy to, co najlepsze dla każdego człowieka”. Jednym z czynników, które zadecydowały o sukcesie Timberland, jest jej autentyczność. Wszystkie propozycje są zaplanowane tak, aby dawać użytkownikom maksymalny komfort bez kompromisów pod względem jakości. Marka obiecuje wygodę i wygodę dostarcza.

Dlatego okulary Timberland to czysta przyjemność noszenia. Wykonywane są z lekkich tworzyw sztucznych lub stali nierdzewnej, dzięki czemu praktycznie nie czuć, że ma się je na twarzy. Tej lekkości towarzyszy zarazem solidność – oba wymienione materiały cechuje wysoka wytrzymałość oraz odporność na odkształcenia. Daje to pewność, że nie zniszczą się w torbie, plecaku czy podczas transportu w kieszeni spodni.

Producent oferuje kilka odmiennych wersji kolorystycznych swoich oprawek. Są to zarówno barwne, jak i stonowane, a także oprawki łączące w estetyczny sposób dwa kolory. Możesz dobrać okulary optymalnie do swojego charakteru lub stylizacji. Jeśli chodzi o kształty, masz do wyboru pilotki, pasujące do twarzy długich i trójkątnych oraz kwadratowe-  dla twarzy owalnych, okrągłych oraz w kształcie serca.

Timberland – oprawki idealne na Twoje soczewki

Dzięki połączeniu oprawek Timberland z soczewkami zapisanymi Ci przez okulistę, zyskasz wymarzone okulary. Będą zarazem zapewniać Ci doskonałe widzenie, jak również każdego dnia podkreślać Twój styl i wzbogacać stylizacje. 

Jeśli takie rozwiązanie jest tym, czego szukasz, z pewnością zainteresuje Cię oferta salonów Vision Express. Znajdziesz w nich szeroki wybór oprawek Timberland w bardzo korzystnych cenach. Co więcej – jeśli zdecydujesz się na zakup oprawek wraz z zamówieniem soczewek korekcyjnych, zapłacisz znacznie mniej. Ile? 

Przekonaj się o tym – odwiedź salon Vision Express lub stronę visonexpress.pl już dzisiaj!


Artykuł sponsorowany