91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Sobota, 29.01.2022 r.
Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon

Stowarzyszenie Krąg Arasmusa działające przy parafii pw. św. Michała Archanioła w Kiełpinie zaprasza osoby dorosłe do udziału w konkursie literackim "Moje duchowe dożynki". Zgodnie z regulaminem - do 30 grudnia do siedziby Biblioteki Katolickiej w Kiełpinie należy dostarczyć utwór literacki w formie wiersza, opowiadania w nawiązaniu do hasła „Moje duchowe dożynki”.


Celem konkursu literackiego, jest zmotywowanie ludzi wierzących do podzielenia się własnymi przemyśleniami, przeżyciami duchowymi nawiązujących do biblijnych dożynek … zbioru dobrych uczynków.  Utwory nie mogą być wcześniej publikowane ani nagradzane w innych konkursach. Prace można złożyć osobiście w Bibliotece Katolickiej w Kiełpinie lub przesłać drogą e- mailową.

Dla wszystkich uczestników przewidziano darmowe warsztaty rozwijające umiejętności literackie oraz spotkanie autorskie z katolickim literatem.
Dla 5 laureatów konkursu - NAGRODY RZECZOWE. Nagrodzone prace ukażą się w gazetce parafialnej „Michałki” w Kiełpinie oraz na
stronie www.radioglos.pl


Dane kontaktowe organizatora:
Biblioteka Katolicka, Kiełpino, ul. Ks. A. Arasmusa 2
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. 721 995 952

 

(Fot. Pixabay.com)