91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Poniedziałek, 06.02.2023 r.
Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia

20 czerwca 2015 r., o godz. 15.00 na Przystani króla Jana III Sobieskiego w Pelplinie odbędzie się III edycja spotkania młodych pod nazwą „Przystań -  Warsztaty dla duszy”. 

W tym roku towarzyszy nam hasło „Kochać (so)czyście” w nawiązaniu do słów Jezusa „Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą” (Mt 5,8). 

Jak co roku odbędą się warsztaty: muzyczne, taneczne, teatralne oraz artystyczne. Formularz zgłoszeniowy na warsztaty dostępny jest na portalach: http://diecezja-pelplin.pl/http://radioglos.plhttp://www.nacalyglos.pl, oraz https://www.facebook.com/przystannachwile.

 Organizatorzy przygotowują ciekawy program nie tylko dla młodzieży, ale całych rodzin.  Uroczysta Msza Święta, sporo dobrej muzyki, przejmujące świadectwa oraz czas na modlitwę, to tylko niektóre argumenty, dla których warto przyjechać na „Przystań”. Wkrótce pojawią się szczegółowe informacje oraz plakat. 

Serdecznie zachęcamy do promocji wydarzenia. 

 


 

Młodzież z Centrum Psychologiczno - Pastoralnego "Więź" w Starogardzie Gdańskim postanowiła ze wszystkich siła zachęcić do uczestnictwa w III edycji Przystani - Warsztaów dla duszy.

 

    

 

Zgłoszenia na warsztaty: KLIKNIJ TUTAJ >>

 

 

Koniecznie zobacz relację z ubiegłego roku: KLIKNIJ TUTAJ >>

 

Wkrótce szczegółowy plan spotkania :)

 

Pozdrawia Załoga Przystani :)

 

 

Realizacja spotu:  Tomasz Kolos