91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Piątek, 02.12.2022 r.
Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Gatunek: POP
Label: Atlantic
Premiera: 18.09.2015r.

Debiutancki album znanej z nagranych z grupą Clean Bandit hitów „Rather Be” i „Real Love” - Jess Glynne. Wydawnictwo nosi tytuł „I Cry When I Laugh”. Jego tematem głównym jest miłosne rozczarowanie.
Płytę zapowiadały do tej porty singlowe piosenki „Right Here” i „Hold My Hand”.

Właśnie trafiła do sieci kolejna kompozycja dowodząca wielkiego talentu Jesse Glynne. Jest to akustyczna wersja nagranej z Route 94 (czyli z Rowanem Tylerem Jonesem) piosenki „My Love”, która dostępna będzie na edycji deluxe płyty.
Wspomniany singel „Hold My Hand” spędził trzy tygodnie na pierwszym miejscu brytyjskiej listy.
 
Na debiucie płytowym Jess Glynne znalazło się 14 piosenek. Będą wśród nich opublikowane do tej pory „Real Love”, „Right Here” i „Hold My Hand”, a także nagrana z udziałem Emeli Sande piosenka „Saddest Vanilla”. Albumem artystka dokonuje podsumowania minionych dwóch lat życia, które były dla niej niezwykle ciężkie.  Stąd i tytuł płyty. Mający jednakże nie dołować, lecz dawać nadzieję. „Właśnie takiej płyty chciałam” – zapewnia Jess Glynne. W napisaniu „Hold My Hand” wspomogła ją „duchowa i muzyczna siostra”, jak określa ją artystka, czyli Janeé „Jin Jin” Bennett.
 
„Potrzebowałam tej płyty, aby opowiedzieć moją historię. Historię dziewczyny, która generalnie jest szczęśliwa, sprawia kłopoty, ma złamane serce, ale znajduje sposób, żeby przezwyciężyć problemy i widzi dla siebie nadzieję” – opisuje materiał Jess.