91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Sobota, 24.06.2017 r.
Imieniny: Danuta, Emilia, Jan

23 czerwca biskup pelpliński Ryszard Kasyna przewodniczył uroczystościom odpustowym ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starogardzie Gd.

W piątek, 23 czerwca 2017 r., w Bazylice katedralnej w Pelplinie odbyła się uroczysta Msza święta, podczas której ks. biskup pomocniczy Wiesław Śmigiel wyświęcił nowych 9. diakonów. 

W Piątek, 23 czerwca 2017 r., w kaplicy domu biskupiego, ks. biskup diecezjalny Ryszard Kasyna wręczył neoprezbiterom dekrety wikariuszowskie posyłające na pierwsze parafie.

Polonez w wykonaniu uczniów na dziedzińcu szkolnym był  wstępem do uroczystego pożegnania absolwentów gimnazjum w Zespole Szkół nr 2 w Pelplinie.

21 czerwca w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. ks. Bernarda Sychty w Starogardzie Gd. odbyło się spotkanie z poetą Krzysztofem Kuczkowskim.

Reportaż Katolicy na ulicy Człuchów


„Życie - sztuką ekologii” - Zrównoważona turystyka mądrym i efektywnym wykorzystaniem zasobów Pomorza. Audycje w Radiu Głos

Na boisku tczewskiego gimnazjum nr 1 we wtorek 20 czerwca odbyły się drużynowe zawody sportowe, w których uczestniczyło 18 ekip reprezentujących niepełnosprawnych z ośrodków wsparcia z województwa pomorskiego.