91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Sobota, 18.08.2018 r.
Imieniny: Helena, Ilona, Bogusław

27. Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę: Serwis Pielgrzymkowy Diecezji Pelplińskiej

Drogi Słuchaczu!

Jeśli tu wszedłeś, zapewne lubisz słuchać Radia Głos. Czujesz, że nasze Radio różni się czymś od innych radiostacji… Chciałbyś, aby było więcej ciekawych audycji, dobrej chrześcijańskiej muzyki a same radio rozwijało się i powiększało swój zasięg?

Opowiemy Ci teraz, jak wygląda aktualna sytuacja Radia i co robimy, aby ją poprawić. Nasze Radio funkcjonuje głównie dzięki dotacjom z kurii diecezjalnej. Środki te są jednak ograniczone i niestety nie wystarczają aby pokryć wszystkie aktualne potrzeby i koszty. Dobrą wiadomością jest to, że rozwija się potencjał reklamowy Radia. 

Jest to oznaka dobrego trendu i daje nadzieję na przyszłość, aczkolwiek tempo zdobywania nowych reklamodawców jest jeszcze za małe aby przełożyło się na znaczące dofinansowanie radia. Mając duży potencjał i tylu wiernych słuchaczy postanowiliśmy podjąć współpracę właśnie z WAMI!

W ramach planu powstał Bank-Słuchaczy. Przychody Radia Głos zostaną zdywersyfikowane poprzez budowę grupy słuchaczy systematycznie wspierających to dzieło za pomocą honorowego, comiesięcznego abonamentu. Ta idea stara jak świat sprawdza się w chrześcijańskich mediach na całym świecie i pozwala im na swobodne funkcjonowanie bez ukrywania swojej tożsamości oraz rezygnacji z otwartego głoszenia Ewangelii. Przekazując co miesiąc nawet niewielką kwotę umożliwiasz nam zakup nowoczesnego sprzętu oraz przeprowadzenie profesjonalnych szkoleń dla naszego zespołu.

Razem na pewno uda się nam zrealizować cel - chcemy doprowadzić do  większej samodzielności finansowej oraz znaczącej profesjonalizacji Radia. Skoro Ksiądz Biskup Diecezjalny pobłogosławił naszym planom, mamy odwagę działać i prosić Cię o współpracę.

Pamiętaj o tym, że twoja pomoc ma dla nas realne znaczenie, nawet jeśli miało by to być kilka złotych miesięcznie. Dlaczego? Ponieważ ludzi dobrej woli takich jak Ty jest znacznie więcej :)

 

Zachęcamy do złożenia deklaracji honorowego abonamentu.

Następnie prosimy o ustawienie stałego zlecenia przelewu:

Bank Spółdzielczy w Skórczu o/Pelplin

Nr konta: 33 8342 0009 2000 2150 2000 0001

Tytułem: Darowizna Radio Głos


Jesteś chrześcijańskim przedsiębiorcą i chciałbyś przeznaczyć część swoich dochodów na dzieło nowoczesnej ewangelizacji radiowej?

Cieszymy się,  że chcesz nam pomóc. Zróbmy to z obopólną korzyścią!

Zapraszamy Cię do skorzystania z możliwości reklamy na falach:

- 91,4 FM w Pelplinie na Kociewiu

- 94,2 FM w Szymbarku na Kaszubach

- 97,1 FM w Chojnicach


Ty pomagasz nam – my pomożemy Tobie.

Dla przedsiębiorców zgłaszających się za pośrednictwem inicjatywy "Bank Słuchaczy Radia Głos" mamy specjalną ofertę.

 

Z reklamy w Radiu Głos skorzystali już:

POLMLEK   MelerZamek GniewRąbała 

HyundaiEKB