91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Niedziela, 17.01.2021 r.
Imieniny: Marian, Jan, Antoni

14 stycznia w kościele w Bobowie wraz z biskupem pelplińskim Ryszardem Kasyną zgromadzili się kapłani dekanatu pelplińskiego na wspólnej modlitwie z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

O konieczności zaufania, jako podstawy opieki nad chorymi przypomniał Ojciec Święty w opublikowanym dziś orędziu na 29 Światowy Dzień Chorego.

Watykan: Benedykt XVI zaszczepi się przeciwko koronawirusowi.

Pod hasłem „Trwajcie w mojej miłości,a przyniesiecie obfity owoc“ zaczerpniętym z Ewangelii św. Jana, od 18 do 25 stycznia obchodzony będzie Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

W niedzielę, 10 stycznia 2021 r. o godz. 23:00 odbyła się emisja premierowego koncertu Bożonarodzeniowego i promocja płyty "Narodziny Boga". 

Ferie z Karolem – to cykl filmowy dla dzieci i młodzieży, proponowany przez Mt 5,14 | Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego.

Zapraszamy z radiowym zespołem ewangelizacyjnym Na cały Głos, na styczniową Niezwykle Zwykłą Mszę Świętą i Uwielbienie Pana Jezusa. 

W Kaplicy Adoracji w Kartuzach Boże Narodzenie świętowali 7 stycznia wierni obrządku greckokatolickiego. Nabożeństwu przewodził ks. Oleg Grytsiw. Przeczytał wystosowany na święta list patriarchy Światosława.