91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Czwartek, 22.04.2021 r.
Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Przodkowo przystrojone jest wielkanocnie - w szklanej gablocie przy drodze na Kczewo można podziwiać kolorowe prace przygotowane przez uczniów z pięciu szkół gminy Przodkowo na konkurs wielkanocny. Także w przodkowskim przedszkolu Happy Children rozstrzygnięto konkurs wielkanocny.

Tuż przed decyzją rządu o zamknięciu przedszkoli - w przedszkolu Happy Children dzieci wraz z rodzicami przygotowali stroiki świąteczne z przeróżnych materiałów. Jury w osobach pani Danki i Marzeny oceniło prace i przyznało nagrody, wyróżnienia oraz dyplomy i drobne upominki dla wszystkich uczestników.

I miejsce i sesję zdjęciową wygrały Marysia i Basia Szober, zaś wyróżnienia trafiły otrzymały: Apolonia Korjat, Piotr Strongowski, Michalina Mazur,
Leon i Ludwik Bogusz, Danislav Pidhora, Tomek Gorczyński, Helena Serkowska, Maja Gąsiorowska.

Konkurs wielkanocny w Happy Children:

Na gminny konkurs wpłynęło 69 prac dzieci z wszystkich szkół z gminy Przodkowo.

Gminny konkurs na palmę, pisankę i zająca:

Jury w składzie :
Maria Stasik
Magdalena Potrykus
Danuta Rzepka
Katarzyna Markowska
Po obejrzeniu i wnikliwej ocenie, postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:
Kategoria Zając Wielkanocny
I miejsce Oliwia Formela klasa III SP Szarłata
I miejsce Natalia Hewelt kl. III SP Wilanowo
II miejsce Maja Tokarska kl. II SP Pomieczyno
II miejsce Alan Formella kl. I SP Pomieczyno
II miejsce Tymon Skerka Polański SP Wilanowo
III miejsce Wiktoria Albecka kl. II SP Pomieczyno
III miejsce Agata Hirsz kl. II b
III miejsce Zofia Riegel kl. IV b SP Przodkowo
Wyróżnienia :
Faustyna Sychowska 4 lata Pomieczyno
Piotr Jakubowski kl. O SP Przodkowo
Anna i Klaudia Nadolskie – SP Pomieczyno
Oliwier i Lila Siczek kl.I i II SP Przodkowo

Kategoria Pisanka Wielkanocna
I miejsce Antoni Walkusz kl. III SP Pomieczyno
I miejsce Agata Kolka kl. O SP Szarłata
I miejsce Monika Krefta kl O SP Przodkowo
II miejsce Wiktoria Konkel kl. I SP Przodkowo
II miejsce Wiktoria Drawc kl. I a SP Czeczewo
II miejsce Gracjan Cierocki kl. O d SP Przodkowo
III miejsce Zofia Drążkowska kl. I a SP Przodkowo
III miejsce klasa III SP Szarłata
Wyróżnienia:
Franciszek Riegel kl O SP Przodkowo
Bartosz Siebert kl.O b SP Przodkowo

Kategoria Palma wielkanocna:
I miejsce Dagmara Data Kl. O SP Przodkowo
I miejsce Błażej Data kl. III SP Przodkowo
I miejsce Filip Górlikowski I a i Rozalia Szabłowska IV a SP Przodkowo
II miejsce Karolina Rzeszewicz klasa VII
II miejsce Michał Hinz kl. O i Karolina Hinz kl. II a SP Przodkowo
II miejsce Antonina Pobłocka kl. I SP Wilanowo
III miejsce Maksymilian Mazur kl.III SP Czeczewo
III miejsce Pola Pietras kl. II SP Przodkowo