91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Poniedziałek, 08.03.2021 r.
Imieniny: Beata, Stefan, Wincenty

Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie Sp. z o.o. jest jednym ze 121 szpitali i w całej Polsce, uczestniczących w ogólnopolskim programie „Bądź przy mnie – wsparcie społeczne i duchowe dla chorych hospitalizowanych z powodu COVID-19”. Pomysł realizuje Polskie Towarzystwo Opieki Duchowej w Medycynie (PTODM), we współpracy z Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, Zespołem Konferencji Episkopatu Polski ds. Duszpasterstwa Służby Zdrowia i Polską Radą Ekumeniczną, pod patronatem honorowym Rzecznika Praw Pacjenta. Do placówek trafiło już 380 aparatów telefonicznych.

Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie został wskazany jako placówka przyjmująca pacjentów z COVID 19 do uczestnictwa w ogólnopolskim programie „Bądź przy mnie – wsparcie społeczne i duchowe dla chorych hospitalizowanych z powodu COVID-19” organizowanego przez Polskie Towarzystwo Opieki Duchowej w Medycynie.

Dwa telefony z programu "Bądź przy mnie" są w gestii Oddziału Neurologii-Zakaźnej/Pielęgniarka Oddziałowa (4 piętro) oraz Kapelana Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o., ks. Wiesława Badaszka (wtorek-niedziela w godz. 10-15).

Dwa smartfony do użytkowania przez chorych na covid 19, pacjentów Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie: