91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Czwartek, 28.01.2021 r.
Imieniny: Walery, Radomir, Karol

Prezes Zarządu Kociewskiej Spółdzielni Socjalnej Konrad Mania w poczuciu odpowiedzialności za lokalny biznes oraz przedsiębiorczość zaprasza wszystkich przedsiębiorców do skorzystania z bezpłatnej pomocy prawnej dla przedsiębiorców dotkniętych kryzysem gospodarczym spowodowanym rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 świadczonej przez wykwalifikowanych prawników.

Pomoc prawna obejmuje konsultację telefoniczną bądź mailową oraz wsparcie w uzyskaniu zwolnienia, umorzenia lub odrodzenia płatności składek ZUS. Obsługujący prawnik wskaże najbardziej korzystne formy pomocy z rządowej tarczy antykryzysowej dla firm oraz pomoże pozyskać świadczenia i pożyczki dla przedsiębiorców.

„Spółdzielczość socjalna to prowadzenie działalności gospodarczej, ale także troska o społeczność lokalną. Naszym zadaniem jest między innymi zatrudnianie osób dotkniętych wykluczeniem społecznym. W mojej ocenie dzisiaj ogromnej pomocy potrzebują przedsiębiorcy, którzy są jednym z głównych filarów prawidłowego funkcjonowania nowoczesnego państwa. To biznes kształtuje rozwój gospodarczy. Musimy zrobić wszystko, żeby sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa tego nie zmieniła.” – mówi Konrad Mania.

Prezes Zarządu Kociewskiej Spółdzielni Socjalnej Konrad Mania:

W celu skorzystania z pomocy należy wypełnić formularz dostępny w podanym poniżej linku oraz wysłać
go na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Formularz tarcza antykryzysowa