91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Wtorek, 02.06.2020 r.
Imieniny: Marianna, Marzena, Erazm

Klub Wolontariatu WARTO działający przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Kartuzach ogłosił Otwarty Konkurs Fotograficzny „Moja rodzina w obiektywie”. Pomysł skierowany jest do mieszkańców powiatu kartuskiego. Prace konkursowe należy składać do 19 kwietnia 2020.

Na konkurs każdy uczestnik może przesłać max. 3 fotografie (dotychczas niepublikowane i nie zgłaszane w konkursach). Nie ma ograniczeń wiekowych, więc jest to doskonała propozycja dla dzieci pozostających w domach. Prace można dostarczyć poprzez: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną- GOPS. Klub Wolontariatu Warto przy GOPS Kartuzy, ul. Hallera 1, 83-300 Kartuzy.

Fotografie należy przekazywać w formacie JPG w formacie min. 1024px x 768px. Fotografia nie może być większa niż 12 MB. Format zdjęć wydrukowanych nie może być mniejszy niż A4 (210 x 297 mm). Do konkursu można zgłaszać zdjęcia kolorowe lub czarno – białe. Zdjęcia nie mogą zostać poddane obróbce graficznej. Każdy uczestnik musi posiadać pełne prawa autorskie do wykonanych zdjęć.

Do pracy należy załączyć dane osobowe: imię, nazwisko, wiek, adres do korespondenci, telefon kontaktowy. Przewiduje się wyłonienie I, II i III miejsca. Przewidziane są nagrody rzeczowe oraz dyplomy. 16. Ogłoszenie wyników odbędzie się 30 kwietnia 2020 r. na stronie internetowej www.wolontariat.kartuzy.pl.

Konkurs fotograficzny "Moja rodzina w obiektywie":