91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Sobota, 11.07.2020 r.
Imieniny: Cyprian, Olga, Benedykt

W piątek, 16 sierpnia w Amfiteatrze „Szerokowidze” w Sierakowicach o godz.18 rozpocznie się Noc pod Gwiazdami. Gwiazdą wieczoru będzie Kasia Kowalska. Jubileusz 120-lecia istnienia świętować będzie Bank Spółdzielczy z Sierakowic. Będą liczne konkursy z cennymi nagrodami i tort.

Imprezę rozpocznie sierakowicki zespół The Mind Seekers, który znany jest już nie tylko lokalnej społeczności. Podczas koncertu rozpocznie się Eksplozja Kolorów.

Noc pod Gwiazdami 2019 w Sierakowicach - zaproszenie:

Następnie na scenie pojawi się zespół TABU. Siła zespołu to przede wszystkim melodyjne, oparte na rytmie reggae, piosenki oraz świetna sekcja dęta.
W nieco inne klimaty wprowadzi Ania Karwan, która w 2019 r. weszła na polską scenę muzyczną ze swoją debiutancką płytą i wygrała Konkurs Premier w Opolu.
Gwiazdą wieczoru będzie Kasia Kowalska. Wokalistka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Jej piosenki zna zarówno młodsze, jak i starsze pokolenie. W ubiegłym roku wydała nową płytę. Została nominowana do tegorocznych Fryderyków.

Podczas tegorocznej Nocy pod Gwiazdami swoje 120-lecie istnienia świętować będzie Bank Spółdzielczy z Sierakowic. Zapraszamy na liczne konkursy z cennymi nagrodami i tort.