Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
Dzisiaj: Sobota, 30.05.2015

Label:    Sony Music Poland
Strona wytwórni: www.sonymusic.pl
Data premiery: 2015-01-27

Płyta ‘Uptown Special’ zapowiadana jest jako najbardziej innowacyjna i optymistyczna w karierze Marka. Jest też w dużym stopniu zainspirowana muzyką jego wczesnej młodości - hip-hopem, funkiem, soul i R&B. Płyty z taką muzyką puszczał na imprezach jako DJ i do tych brzmień powrócił po latach nagrywając nowy materiał. Album wyprodukowany został przez Jeffa Bhaskera (Kanye West, Drake, Alicia Keys) i powstawał przez ponad 18 miesięcy w studiach w Londynie, Memphis, Los Angeles i Nowym Jorku.

Premiera: 20.04.2015r.
Label: WMG

Josh Groban uwielbia musicale. Do tego stopnia, że postanowił zinterpretować i wydać na płycie największe musicalowe przeboje. Album otrzymał tytuł „Stages”, a do jego powstawania Josh zaprosił między innymi uwielbianego w Polsce trębacza Chrisa Bottiego oraz wokalistkę Kelly Clarkson.

Po niemal dwóch latach studyjnej ciszy, Doniu /Dominik Grabowski/ powraca z nowym singlem dla swoich najwierniejszych słuchaczy. Laureat SuperJedynek, nagród Eska Music Awards czy Viva Comet w zupełnie nowej odsłonie, w zupełnie innej, a jednak tak znanej mu lekkiej stylistyce i brzmieniu.

QL CITY:
Maja Hyży - "Będę Kochać"

Flash Entertainment/Play Music:
ALERGEN - "Gdy Chcesz"

MJM Music PL:
Weronika Korthals - "Moknę"
Avenue - "Quitte Moi"

Premiera: 2015-04-13
Dystrybutor: Warner Music Poland

Nowy, dwupłytowy album Starego Dobrego Małżeństwa „Kompresja ciszy” zawiera osiemnaście klimatycznych ballad autorstwa Krzysztofa Myszkowskiego.
Słowa założyciela i lidera SDM, jego charyzmatyczny głos oraz jedyne w swoim rodzaju brzmienie gitary wysuwają się na pierwszy plan, przenosząc słuchacza w świat, w którym główną rolę odgrywa wrażliwość oraz wolność.

Reklama

Teraz online

Odwiedza nas 66 gości

Bank słuchaczy

Radio Głos - Katolicka Rozgłośnia Diecezji Pelplińskiej

Materiały: zbigniewgeldon@gmail.com

Archiwum poprzedniej strony (2010 - 2014): radioglos.pl/archive

radioglos.pl // 2014 - 2015

Realizacja: Seweryn Sildatk

Hosting serwisu: R-net

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem