91,4 FM :: Pelplin
94,2 FM :: Szymbark
97,1 FM :: Chojnice

Kalendarz

Dzisiaj: Wtorek, 21.05.2019 r.
Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

W Starogardzkim Centrum Kultury  13 czerwca 2018 roku otwarto wystawę prac wychowanków przedszkoli, którą można oglądać do 25 czerwca br.

Po raz siedemnasty organizatorem wernisażu małych artystów jest Miejskie Przedszkole nr 2  z Oddziałami Integracyjnymi w Starogardzie Gdańskim. Tegoroczne projekty plastyczne wykonane przez dzieci dziesięciu przedszkoli nawiązywały do „Podnóży dookoła świata”.

Jak wspomniała Marzena Kobylańska - dyrektor przedszkola integracyjnego, wernisaże są okazją do prezentacji  talentów i dorobku starogardzkich przedszkoli.  Jak co roku - do dzisiejszego święta przedszkola przygotowywały się z udziałem rodziców.  Przygotowana wystawa to przegląd wielu ciekawych technik. Można tam zobaczyć dzieła wielobarwne płaskie i przestrzenne. Odwiedzimy oczami dziecka różne miejsca na ziemi – strony rodzinne, dalsze i egzotyczne.

Wszystkie placówki biorące udział w wystawie otrzymały prezenty i dyplomy ufundowane przez Radę Rodziców Miejskiego Przedszkola nr 2  Oddziałami Integracyjnymi w Starogardzie Gdańskim.

Galeria zdjęć