• A 02.png
  • A 05.png
  • Chojnice.png
  • Pelplin.png
  • Szymbark.png
  • T logo.png

 
Masz pomysł jak ulepszyć naszą stronę? Napisz do nas uwagi, propozycje. Zgłoś błędy w wyświetlaniu strony.
Migawka

W Starogardzie odbędą się Rekolekcje Ewangelizacyjne

Parafia Miłosierdzia Bożego wraz z wspólnotami modlitewnymi ze Starogardu Gd zapraszają na rekolekcje ewangelizacyjne w dniach 17-19.10.14 prowadzone przez ks. Rafała Jarosiewicza z grupą uwielbienia "Pieśń Chwały".

Więcej…

Kartuskie Dożynki Gminne "Ożniwinë 2014" i VIII Sołecczé Rozegracëje

Święto Plonów to na Kaszubach już wieloletni zwyczaj, którego celem jest przede wszystkim podziękowanie Bogu za zakończone żniwa i zebrane plony. Podczas tegorocznych dożynek nie zabraknie dobrej zabawy. W programie imprezy znajdą się m. in. konkursy i dużo muzyki.

Więcej…

Wiadomości dnia w Radiu Głos

Piątek 29.08.2014 r.

Posłuchaj wiadomości
Pobierz

Więcej…

Dorota Osińska zaśpiewa w Pelplinie.

 

13 września o godz. 17.00 Dorota wystąpi ze swym recitalem w Pelplinie. Usłyszymy zarówno utwory z jej najnowszej płyty "Teraz", jak i wybrane pozycje z jej dotychczasowego repertuaru.

Więcej…

34 ROCZNICA SIERPNIA 1980. Polskie rodziny w sercu polityki społecznej czy na marginesie?

Duchem SIERPNIA 1980 r. była walka o godne życie rodzin. Przelała się wówczas czara goryczy, a poczucie wzgardzenia i poniżenia polskich rodzin  eksplodowało solidarnością 10. milionowej rzeszy, która poczuła potęgę wspólnego działania w dążeniu do prawdy i godności. W postulatach sierpniowych, podpisanych przez strajkujących i ówczesne władze, znalazło się szereg wskazujących wprost na konieczność poprawienia warunków życia rodzin, w tym m.in.: zapewnienie odpowiedniej liczby miejsc w żłobkach i przedszkolach (postulat 17), wprowadzenie płatnych trzyletnich urlopów macierzyńskich (postulat 18) czy skrócenie czasu oczekiwania na mieszkanie (postulat 19).

Więcej…

Więcej artykułów…

 

 

Wiadomości

Słowo Życia "Ucisk wyrabia wytrwałość" Rz 5,3

Live TV

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości