• A 02.png
  • A 05.png
  • A 06.png

 
Masz pomysł jak ulepszyć naszą stronę? Napisz do nas uwagi, propozycje. Zgłoś błędy w wyświetlaniu strony.
Migawka

Grupy chojnicka i kociewska ruszyły na szlak pielgrzymkowy, rozszerzenie

W czwartek rano, 31 lipca, księża biskupi pobłogosławili kolejne grupy pielgrzymów diecezji pelplińskiej, które wyruszyły w ramach XXIII Pieszej Pielgrzymki Diecezji Pelplińskiej na Jasną Górę. Biskup Diecezjalny Ryszard Kasyna wyprawił pątników z Chojnic, celebrując dla nich Mszę św. w bazylice pw. Ścięcia św. Jana Chrzciciela. Biskup Wiesław Śmigiel sprawował Mszę św. dla pielgrzymów ze Starogardu Gd. w kościele św. Wojciecha.

 

Więcej…

Chojnice - ponad 200 osób wyszło na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę

 

Po raz kolejny, w czwartek, 31 lipca 2014 roku, ruszyła piesza pielgrzymka na Jasną Górę z chojnickiej bazyliki. Trud wędrowania z modlitwą podjęło 160 chojniczan, dołączyło do nich 30 pątników z Bytowa a już dziś na trasie dojdą także tucholanie.

- Tegoroczny trud pielgrzymki będziemy przeżywać pod hasłem "Świętymi bądźcie" - tak zachęcał do pielgrzymowania biskup pelpliński Ryszard Kasyna, który ruszył tuż po porannej mszy wraz z chojnickimi pielgrzymami.

Więcej…

Wiadomości dnia w Radiu Głos

Czwartek 31.07.2014 r.

Posłuchaj wiadomości
Pobierz

 

Więcej…

Biskup Wiesław Śmigiel przewodniczył obchodom pięćdziesiątej rocznicy pobytu w Niepoględziu bp Karola Wojtyły

W niedzielę, 27 lipca 2014 r., prawie dwa tysiące wiernych zebranych nad Jeziorem Głębokim w Niepoględziu uczestniczyło w rocznicowej Mszy Świętej pod przewodnictwem bp Wiesława Śmigla.

Więcej…

Grupa Kościerska wyruszyła na Jasną Górę

Po raz XXIV z Sanktuarium Matki Bożej Kościerskiej Królowej Rodzin wyruszyła Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Posłuchaj relacji ks. Piotra Pruskiego - przewodnika grupy kościerskiej Pobierz

Więcej…

Więcej artykułów…

 

 

Wiadomości

Słowo Życia "Ucisk wyrabia wytrwałość" Rz 5,3

Live TV

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości