• A 02.png
  • A 05.png
  • A 06.png

 
Masz pomysł jak ulepszyć naszą stronę? Napisz do nas uwagi, propozycje. Zgłoś błędy w wyświetlaniu strony.
Migawka

Tczew przed kanonizacją Ojca Świętego Jana Pawła II: Otwarcie wystawy "Z Wadowic do nieba"

Na placu przy figurze Jana Pawła II na tczewskich Suchostrzygach w czwartek 24 kwietnia uroczyście otwarto wystawę "Z Wadowic do nieba". Organizatorem wystawy jest Fabryka Sztuk a przygotował ją Józef Ziółkowski.

Posłuchaj relacji  Pobierz

Więcej…

Najlepsi uczniowie - przyszli fryzjerzy wzięli udział w konkursie powiatowym

Po raz pierwszy zorganizowano w Tczewie konkurs młodych talentów sztuki fryzjerskiej. Prawie 20 uczniów zaprezentowało jury różnego rodzaju fryzury.

Posłuchaj relacji: Pobierz

Więcej…

Komentarz do Słowa Bożego na 25 kwietnia 2014 r.

Gdy Piotr i Jan przemawiali do ludu, po uzdrowieniu chromego, podeszli do nich kapłani i dowódca straży świątynnej oraz saduceusze oburzeni, że nauczają lud i głoszą zmartwychwstanie umarłych w Jezusie. Po czym rozpoznać że mam w swoim życiu problem z pychą? Jak zachowuje się człowiek pyszny i zapatrzony w siebie?

Więcej…

Warsztatach Misyjnych dla animatorów Kół Misyjnych i katechetów

Drodzy Przyjaciele Misji chcielibyśmy Wam zaproponować pewien sposób pogłębienia formacji misyjnej i odpowiedzialności za głoszenie Ewangelii całemu światu. Zapraszamy Was zatem do wzięcia udziału w Warsztatach Misyjnych dla animatorów Kół Misyjnych  i katechetów, które odbędą się w dniach do 23 od 25 maja 2014 r. w Pelplinie,  w budynku katolickiego liceum Collegium Marianum, Aleja Cystersów 2. Koszt wynosi 50 zł od jednej osoby.

Więcej…

Wiosenne Rekolekcje Misyjne

Zapraszamy Was na Wiosenne Rekolekcje Misyjne, które odbędą się w terminie od 9 do 11 maja 2014 roku w Zespole Szkół nr 2, im. Ks. Bp Konstantyna Dominika w Pelplinie, pod hasłem: "Misjonarz Rycerz Chrystusa".

Więcej…

Więcej artykułów…

 

 

Wiadomości

Słowo Życia "Ucisk wyrabia wytrwałość" Rz 5,3

Live TV

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości