• A 02.png
  • A 05.png
  • A 06.png

 
Masz pomysł jak ulepszyć naszą stronę? Napisz do nas uwagi, propozycje. Zgłoś błędy w wyświetlaniu strony.
Migawka

Przesłuchania do radiowego zespołu "Na cały Głos"

Radiowy zespół ewangelizacyjny "Na cały Głos" ogłasza przesłuchania, dla młodych osób w wieku od 16 do 30 lat, którzy pragną dołączyć do naszego zespołu.  Zapraszamy zarówno osoby pragnące śpiewać jak i grać w sekcji instrumentalnej. Przesłuchania odbędą się indywidualnie we wrześniu 2014 r. Zależy nam na osobach dojrzałych osobowościowo, dla których służba Panu Bogu i ludziom przez swoje talenty daje wiele radości.

Więcej…

Wiadomości dnia w Radiu Głos

Czwartek 24.07.2014 r.

Posłuchaj wiadomości
Pobierz

Więcej…

"Świętymi bądźcie!" ZACHĘTA BISKUPA PELPLIŃSKIEGO DO UDZIAŁU W DIECEZJALNEJ PIESZEJ PIELGRZYMCE NA JASNĄ GÓRĘ


Siostry i bracia.

Już za kilka dni z wielu miejsc naszej diecezji wyruszą pielgrzymi, zdążający do Częstochowy, aby tam spotkać się z Jasnogórską Panią. Będzie to czas modlitwy, wysiłku, doświadczenia Boga i drugiego człowieka, przedstawienia Panu intencji, które znajdują się w pielgrzymich sercach.

Więcej…

Józef Mazurek nie żyje

śp. Józef Mazurek/ fot. ks. Z. GełdonZmarł Śp. Józef Mazurek (l. 82), wieloletni kierowca biskupów chełmińskich oraz biskupa pelplińskiego J.B. Szlagi, ojciec ks. Michała Mazurka, proboszcza w Konarzynach.

Więcej…

IV Letni Festiwal Organowy w Tucholi

Parafia Bożego Ciała w Tucholi zaprasza na cykl koncertów w ramach IV Letniego Festiwalu Organowego, które odbywać się będą co niedzielę do 24 sierpnia.  O szczegółach najbliższego koncertu powie ksiądz Ireneusz Kalf, proboszcz parafii w Tucholi.

Pobierz

 

Więcej…

Więcej artykułów…

 

 

Wiadomości

Słowo Życia "Ucisk wyrabia wytrwałość" Rz 5,3

Live TV

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości