• A 02.png
  • A 05.png
  • A 06.png

 
Masz pomysł jak ulepszyć naszą stronę? Napisz do nas uwagi, propozycje. Zgłoś błędy w wyświetlaniu strony.
Migawka

Kanonizacja Jana Pawła II - obchody w Pelplinie

Zapraszamy na Czuwanie modlitewne w Wigilię kanonizacji Jana Pawła II, 26 kwietnia 2014 r. na godz. 21.00 do Bazyliki katedralnej w Pelplinie.

 

Więcej…

PRZYPOMNIENIE AKCJI "ISKRA MIŁOSIERDZIA"

W minioną niedzielę w Kościerzynie, w czasie celebracji diecezjalnej stacji Światowego Dnia Młodzieży, Ksiądz Biskup Diecezjalny przekazał przedstawicielom wszystkich dekanatów KANONIZACYJNĄ ISKRĘ MIŁOSIERDZIA, którą delegacja diecezji pelplińskiej otrzymała 30 marca br. od ks. kard. Stanisława Dziwisza w łagiewnickim Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.

Więcej…

ZAPROSZENIE NA UROCZYSTOŚCI 15-LECIA POBYTU BŁ.JANA PAWŁA II W PELPLINIE ORAZ DIECEZJALNEGO DZIĘKCZYNIENIA ZA KANONIZACJĘ OJCA ŚWIĘTEGO

Rok kanonizacji bł. Jana Pawła II jest również rokiem, w którym obchodzimy 15 rocznicę pobytu Papieża Polaka w diecezji pelplińskiej. Ten podwójny motyw sprawia, że nasze dziękczynienie powinno stać się szczególnie uroczyste.

Wydział Duszpasterski informuje, że dnia 6 czerwca odbędą się w Pelplinie uroczyste obchody 15-lecia pobytu bł. Jana Pawła II, połączone z diecezjalnym dziękczynieniem za kanonizację Ojca Świętego.

Więcej…

DZIEŃ WSPÓLNOTY SŁUŻB LITURGICZNYCH - UZUPEŁNIENIE

Diecezjalne Duszpasterstwo Ministrantów i Lektorów w kurendzie nr 18/2014 w dniu 9 kwietnia br., poinformowało o Dniu Wspólnoty Służb Liturgicznych Diecezji Pelplińskiej, który odbędzie się 10 maja 2014 roku. Po Mszy św., która będzie celebrowana w Pelplińskiej Katedrze o godz. 9:30, odbędą się na stadionie miejskim rozgrywki sportowe i konkurencje rekreacyjne.

Więcej…

PRZYPOMNIENIE O POMOCY PIELGRZYMOM ZE WSCHODU BILET DLA BRATA

Nawiązując do Kurendy nr 16/2014 z dnia 26 marca, Wydział Duszpasterski przypomina o dziele pomocy pielgrzymom ze wschodu, którzy chcą przybyć na Światowe Dni Młodzieży w 2016r. do Krakowa i naszej diecezji - tzw. Bilet dla Brata.

Więcej…

Więcej artykułów…

 

 

Wiadomości

Słowo Życia "Ucisk wyrabia wytrwałość" Rz 5,3

Live TV

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 54 gości