• A 02.png
  • A 05.png
  • Chojnice.png
  • Pelplin.png
  • Szymbark.png
  • T logo.png

 
Masz pomysł jak ulepszyć naszą stronę? Napisz do nas uwagi, propozycje. Zgłoś błędy w wyświetlaniu strony.
Migawka

Poniżej prezentujemy Państwu fotorelacje ostatnich wydarzeń

Biskup Wiesław Śmigiel: Nie boję się tego powiedzieć ....

Posłuchaj co Biskup Wiesław Śmigiel powiedział na temat 75 rocznicy "Pelplińśkiej Jesieni" podczas Mszy Świętej w Bazylice katedralnej 20 października 2014 roku.

Inauguracja w Wyższym Seminarium Duchownym w Pelplinie

Fotoreportaż z inauguracji nowego roku akademickiego w Wyższym Seminarium Duchownym w Pelplinie. 20.10.2014 r.

Pelplin - X edycja kursu dla ceremoniarzy rozpoczęta

Kolejna - dziesiąta już - edycja kursu dla ceremoniarzy z Diecezji Pelplińskiej rozpoczęła się w piątek 17. października w Collegium Marianum w Pelplinie. Kurs rozpoczęło 50 kandydatów z 26 parafii.

Mistrzostwa Europy w Nowem nad Wisłą.

W miniona sobotę i niedziele w Nowem nad Wisłą odbyły się Mistrzostwa Europy w karate federacji IMAF. Wydarzenie o tak wysokiej randze sportowej w tym mieście miało miejsce po raz pierwszy.


Pobierz

Brusy uczciły 10 rocznicę nadania patronatu bł. ks. Józefa Jankowskiego

Od 2004 r. pochodzący z Brus, pallotyn-męczennik, bł. ks. Józef Jankowski jest patronem tego miasta. Z okazji dziesięciolecia nadania patronatu odbyły się uroczystości w kościołach w Brusach i Męcikale oraz w Domu Kultury.

 

Ulica Ks. Biskupa Jana Bernarda Szlagi w Gdyni

Jedna z ulic w Gdyni Małym Kacku otrzymała nazwę "ks. biskupa Jana Bernarda Szlagi".

Koronowo - Biskup Pelpliński Ryszard Kasyna przewodniczył uroczystościom kapituły

W  niedzielę, 19 października 2014 roku, Biskup Pelpliński Ryszard Kasyna przewodniczył uroczystościom rocznicowym kapituły Bazyliki mniejszej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Koronowie. Zdjęcia

 

Tczew - Marsz w Obronie Rodziny

W sobotę, 18 października 2014 roku w Tczewie, odbył się Marsz w Obronie Rodziny zorganizowany. W tej intencji była także sprawowana Msza Święta w kościele farnym pod przewodnictwem księdza biskupa Wiesława Śmigla. Fotoreportaż.

100 - lecie Ruchu Szensztackiego. Uroczystości w Kartuzach

W sobotę, 18 października 2014 roku, Biskup Wiesław Śmigiel przewodniczył w parafii św. Kazimierza w Kartuzach uroczystościom jubileuszowym z okazji powstania Ruchu Szensztackiego.


W gminie Chmielno został otworzony skatepark

W sobotę, 18 października 2014 roku w Garczu (gmina Chmielno) został otworzony skatepark oraz centrum rekreacyjno - wypoczynkowe. W uroczystość wprowadził wójt Chmielana Zbigniewowi Roszkowskiemu. Obiekt poświęcił proboszcz parafii św. Piotra i Pawła w Chmielenie ks. dr Tomasz Rakowski. Na spotkaniu. Na zakończenie przemówiła Janina Kwiecień - Starosta Powiatu Kartuskiego

Pobierz

Smetowo Graniczne - poświęcenie placu im św. Jana Pawła II

W czwartek, 16 października 2014 r., w rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową,  w parafii Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej w Smętowie Granicznym został poświęcony plac przy kościele, któremu nadano imię św. Jana Pawła II. Uroczystość rozpoczęła wieczornica przygotowana przez parafialny KSM oraz zespół muzyczny pod kierunkiem ks. wikariusza Marcina Woelkę.   Pobierz

 

Więcej artykułów…

 

 

Wiadomości

Słowo Życia "Ucisk wyrabia wytrwałość" Rz 5,3

Live TV

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości