• A 02.png
  • A 05.png
  • Chojnice.png
  • Pelplin.png
  • Szymbark.png
  • T logo.png

 
Masz pomysł jak ulepszyć naszą stronę? Napisz do nas uwagi, propozycje. Zgłoś błędy w wyświetlaniu strony.
Migawka

Poniżej prezentujemy Państwu fotorelacje ostatnich wydarzeń

Historyczny koncert w kościerskim sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin

W pierwsze po kanonizacji liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II, 22 października, w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Kościerzynie odbył się niezwykły koncert.

 

Biskup Wiesław Śmigiel: Nie boję się tego powiedzieć ....

Posłuchaj co Biskup Wiesław Śmigiel powiedział na temat 75 rocznicy "Pelplińśkiej Jesieni" podczas Mszy Świętej w Bazylice katedralnej 20 października 2014 roku.

Inauguracja w Wyższym Seminarium Duchownym w Pelplinie

Fotoreportaż z inauguracji nowego roku akademickiego w Wyższym Seminarium Duchownym w Pelplinie. 20.10.2014 r.

Pelplin - X edycja kursu dla ceremoniarzy rozpoczęta

Kolejna - dziesiąta już - edycja kursu dla ceremoniarzy z Diecezji Pelplińskiej rozpoczęła się w piątek 17. października w Collegium Marianum w Pelplinie. Kurs rozpoczęło 50 kandydatów z 26 parafii.

Mistrzostwa Europy w Nowem nad Wisłą.

W miniona sobotę i niedziele w Nowem nad Wisłą odbyły się Mistrzostwa Europy w karate federacji IMAF. Wydarzenie o tak wysokiej randze sportowej w tym mieście miało miejsce po raz pierwszy.


Pobierz

Brusy uczciły 10 rocznicę nadania patronatu bł. ks. Józefa Jankowskiego

Od 2004 r. pochodzący z Brus, pallotyn-męczennik, bł. ks. Józef Jankowski jest patronem tego miasta. Z okazji dziesięciolecia nadania patronatu odbyły się uroczystości w kościołach w Brusach i Męcikale oraz w Domu Kultury.

 

Ulica Ks. Biskupa Jana Bernarda Szlagi w Gdyni

Jedna z ulic w Gdyni Małym Kacku otrzymała nazwę "ks. biskupa Jana Bernarda Szlagi".

Koronowo - Biskup Pelpliński Ryszard Kasyna przewodniczył uroczystościom kapituły

W  niedzielę, 19 października 2014 roku, Biskup Pelpliński Ryszard Kasyna przewodniczył uroczystościom rocznicowym kapituły Bazyliki mniejszej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Koronowie. Zdjęcia

 

Tczew - Marsz w Obronie Rodziny

W sobotę, 18 października 2014 roku w Tczewie, odbył się Marsz w Obronie Rodziny zorganizowany. W tej intencji była także sprawowana Msza Święta w kościele farnym pod przewodnictwem księdza biskupa Wiesława Śmigla. Fotoreportaż.

100 - lecie Ruchu Szensztackiego. Uroczystości w Kartuzach

W sobotę, 18 października 2014 roku, Biskup Wiesław Śmigiel przewodniczył w parafii św. Kazimierza w Kartuzach uroczystościom jubileuszowym z okazji powstania Ruchu Szensztackiego.


W gminie Chmielno został otworzony skatepark

W sobotę, 18 października 2014 roku w Garczu (gmina Chmielno) został otworzony skatepark oraz centrum rekreacyjno - wypoczynkowe. W uroczystość wprowadził wójt Chmielana Zbigniewowi Roszkowskiemu. Obiekt poświęcił proboszcz parafii św. Piotra i Pawła w Chmielenie ks. dr Tomasz Rakowski. Na spotkaniu. Na zakończenie przemówiła Janina Kwiecień - Starosta Powiatu Kartuskiego

Pobierz

Więcej artykułów…

 

 

Wiadomości

Słowo Życia "Ucisk wyrabia wytrwałość" Rz 5,3

Live TV

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości