• A 02.png
  • A 05.png
  • A 06.png

 
Masz pomysł jak ulepszyć naszą stronę? Napisz do nas uwagi, propozycje. Zgłoś błędy w wyświetlaniu strony.
Migawka

Poniżej prezentujemy Państwu fotorelacje ostatnich wydarzeń

Uroczystości odpustowe w Sianowie, rozszerzenie

W Sianowie na Kaszubach odbył się odpust ku czci Matki Bożej Królowej Kaszub. Uroczystej sumie odpustowej przewodniczył Biskup Pelpliński Ryszard Kasyna. Na początku Mszy Świętej przemówiły dzieci, prezes Zrzeszenia Kaszubsko - Pomorskiego Łukasz Grzędzicki, Burmistrz Kartuz Mirosława Lehman oraz kustosz sanktuarium ks. kan Eugeniusz Grzędzicki . Pobierz

III dzień Pielgrzymki do Włoch

Dzień 3 - ASYŻ. Bazylika św. Franciszka, Santa Maria degli Angeli, kościół św. Klary, Ratusz.

Relacja ks. Zbigniewa Gełdona:

Pobierz

Omówienia dnia przez pilota wycieczki Dariusza Tusznio Pobierz

 

II Dzień Pielgrzymki do Włoch, zdjęcia

II Dzień Pielgrzymki do Włoch, zdjęcia

Czechy - Austria - Włochy: Padwa

Relacja:
Pobierz

Radio Głos odkryło niezwykle ciekawy wakacyjny Obóz przetrwania

Trwają wakacje. Radio Głos odkryło niezwykle ciekawy wakacyjny Obóz Sportowo - Pożarniczy, który trwa od poniedziałku 7 lipca 2014 r. do soboty 12 lipca 2014 r.  w gospodarstwie agroturystycznym w Kręgu koło Starogardu Gdańskiego. Uczestniczą w nim chłopacy, którzy uczą się jak mądrze wykorzystać życie wykorzystując naturalne zdolności. Organizatorem obozu jest Gmina Morzeszczyn.

Mówi pomysłodawca obozu Janusz Chyliński Pobierz

Odpust ku czci Matki Bożej Królowej Rodzin w Kościerzynie, fotoreportaż

Odpust ku czci Matki Bożej Królowej Rodzin w Kościerzynie. Fotoreportaż

"Przystań - Warsztaty dla duszy 2014" - rozszerzenie, fotorelacja i wiedeo

Po raz drugi odbyła się w Pelplinie w piątek 20 czerwca "Przystań - warsztaty dla duszy". Całodniowemu spotkaniu młodzieży z diecezji pelplińskiej patronował biskup pelpliński Ryszard Kasyna, który podczas Mszy św. powiedział:  "warsztaty dla duszy proponują, żebyś przystanął, aby pomyśleć, gdzie jest twój skarb i twoje serce". Bp Kasyna wręczył też wolontariuszom specjalne listy potwierdzające ich posłanie do przygotowań Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 roku.

Pelplin - rozpoczęła się II edycja Warsztatów dla duszy :)

Pelplin - rozpoczęła się "Przystań". Ponad stuosobowa załoga Warsztatów dla duszy rozpoczęła spotkanie w czwartek 19 czerwca 2014 roku w Zespole Szkół Podstawowych nr 1 w Pelplinie. O 21.00w kaplicy Collegium Marianum w Pelplinie ks. prał. Jarosław Kaźmierczak z "Zespołem Dzieciątka Jezus" z Chojnic poprowadził modlitwę uwielbienia i zawiązanie wspólnoty.

15 lat Warsztatów Terapii Zajęciowej w Skórczu

Warsztaty Terapii Zajęciowej Caritas w Skórczu obchodzą 15-lecie swojej działalności. Z tej okazji wczoraj uroczystą Mszę św. w miejscowym kościele celebrował ks. biskup Wiesław Śmigiel.

Pobierz

Starogard Gd. - Święto Szwoleżerów Rokitniańskich

W niedzielę, 15 czerwca 2014 roku na rynku miejskim w Starogardzie Gdańskim odbyła się uroczystość z okazji Święta Szwoleżerów Rokitniańskich. Dostojna oprawa wydarzenia przyciąga od lat wielu gości. Po uroczystym wprowadzeniu szwoleżerów  została odprawiona Msza Święta, której przewodniczył ks. kapelan Przemysław Piwowarczyk. Po Mszy Świętej odbyła się uroczysta defilada poszczególnych szwadronów.

Posłuchaj relacji

Pobierz

Posłuchaj homilii Pobierz

Diecezja pelplińska ma nowych diakonów. fotoreportaż

Diecezja pelplińska ma nowych diakonów. fotoreportaż

Przedwakacyjne spotkanie z kulturą w Muzeum Diecezjalnym

W czwartek, 12 czerwca, odbyło się przedwakacyjne spotkanie z kulturą w Muzeum Diecezjalnym w Pelplinie. Koncert czwartkowy upłynął na spotkaniu z muzyką francuską w wykonaniu Collegium Vocale z Bydgoszczy. Po koncercie została otwarta wystawa Jarosława Kukowskiego.

Więcej artykułów…

 

 

Wiadomości

Słowo Życia "Ucisk wyrabia wytrwałość" Rz 5,3

Live TV

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości